Hub Mophie Universal Wireless Charging z ładowarką bezprzewodową 10W

HS_MPH043

Nowy produkt

94 Przedmioty

zł 279.00 brutto

Więcej informacji

Bezprzewodowa potęga

Ta bezprzewodowa podkładka ładująca jest ciosem dzięki kompatybilności z szybkim ładowaniem. Bezprzewodowa podkładka ładująca ładuje kompatybilne smartfony i akcesoria bezprzewodowe w sposób wydajny i szybki. Wystarczy umieścić urządzenie z obsługą Qi na podkładce, a ładowanie rozpocznie się po kontakcie. Ponadto wykończenie z wysokiej jakości tkaniny dodaje stylu każdemu biurku lub blacie.

Uniwersalne ładowanie bezprzewodowe

Bezprzewodowa podkładka ładująca dostarcza do smartfona do 15 W mocy bezprzewodowej przy największej prędkości, z jaką może sobie poradzić.

Opłaty w lekkich obudowach

Nie musisz wyjmować smartfona z etui, gdy chcesz ładować bezprzewodowo. Bezprzewodowa podkładka ładująca może ładować bezprzewodowo przez etui o grubości do 3 mm.

Stylowy i praktyczny design

Wysokiej jakości wykończenie z tkaniny wygląda elegancko na każdym blacie, a antypoślizgowy gumowy pierścień pomaga utrzymać urządzenie na miejscu.

Do 15 W mocy bezprzewodowej

Bezprzewodowa podkładka ładująca jest zoptymalizowana do szybkiego ładowania dla wielu nowych smartfonów.

Wszystko w zestawie

Bezprzewodowa podkładka ładująca jest dostarczana z zasilaczem mophie, więc masz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć ładowanie od razu po wyjęciu z pudełka.