Lampa podłogowa BlitzWolf BW-LT28, 10W

HS_BLZ407

Nowy produkt

21 Przedmioty

zł 268.78 brutto

Więcej informacji

Stylowa lampa podłogowa

Minimalistyczna, a zarazem niezwykle stylowa lampa podłogowa marki BlitzWolf oferuje 5-stopniową regulację jasności oraz możliwość dostosowania temperatury barwowej światła w zakresie 3000-6000K. Możesz sterować nią szybko i wygodnie za pomocą dołączonego pilota. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas pracy, jak i odpoczynku.

 

Dobierz temperaturę barwową i jasność według potrzeb

Dzięki możliwości regulacji temperatury barwowej światła w zakresie 3000-6000K możesz ją dopasować idealnie do sytuacji i swoich potrzeb. Wybierz światło ciepłe, zimne lub neutralne w zależności od tego, jakiego oświetlenia potrzebujesz w danym momencie. Lampa oferuje również 5-stopniową regulację jasności, więc możesz wybrać adekwatną do swojej aktywności.

 

Ochrona oczu

Lampa marki BlitzWolf doskonale sprawdzi się podczas czytania. Nie wywołuje migotania, które bardzo męczy oczy i została wyposażona w powłokę antyodblaskową. Żywotność lampy to aż 30000 godzin, dzięki czemu będzie Ci towarzyszyć przez wiele długich wieczorów.

 

Elastyczne ramię

Dzięki elastycznemu ramieniu urządzenia możesz dowolnie regulować kąt padania światła. Ergonomiczny kształt pozwala również na obrót lampy o 360°.

 

Wbudowany timer

Ustaw czas świecenia lampy i nie martw się, że zapomnisz ją zgasić przed zaśnięciem. Możesz ustawić go na 15 minut, 30 minut lub 60 minut i położyć się spać, a lampa sama wyłączy się po ustalonym przez Ciebie czasie.

 

Dotykowe sterowanie

Steruj lampą za pomocą dotykowego panelu. Wystarczy naciśnięcie, aby na przykład włączyć lub wyłączyć światło, ustawić czas świecenia na 1 godzinę, zmienić temperaturę barwową lub dostosować jasność.

 

Wygodne zdalne sterowanie

Dzięki pilotowi nie musisz wychodzić z łóżka, aby włączyć lub wyłączyć lampę. Możesz sterować nią zupełnie zdalnie. Uwaga: pamiętaj, aby skierować pilota w stronę kontrolki zdalnego sterowania znajdującej się na lampie.

 

Dopracowane detale

Lampa BlitzWolf została dopracowana w każdym calu. Dzięki jej ciężkiej i stabilnej podstawie nie musisz się martwić, że przechyli się lub przewróci. Duża powierzchnia świecenia sprawia, że światło rozprowadza się równomiernie na dużej przestrzeni, a silikonowa powłoka chroni kabel przed uszkodzeniem.

 

Specyfikacja

 

ProducentBlitzWolf
ModelBW-LT28
WejścieDC 19 V - 0,5 A
Strumień świetlny600 lm
Żywotność30000 h
Dozwolona temperatura pracy-5 - 40°C
Wejście adapteraAC 100~240 V 50/60 Hz
Moc maksymalna10 W
Temperatura barwowa3000 K - 6000 K
MateriałPlastik + metal