Słuchawki gamingowe BlitzWolf AA-GB4, RGB, 7.1 (czarne) Zobacz większe

Słuchawki gamingowe BlitzWolf AA-GB4, RGB, 7.1 (czarne)

HS_BLZ420BLK

Nowy produkt

95 Przedmioty

zł 248.80 brutto

Więcej informacji

Słuchawki gamingowe Blitzwolf AA-GB4

Zanurz się w gamingowym świecie dzięki słuchawkom Blitzwolf! 40mm przetworniki i wibracje 4D zapewniają doskonałe wrażenia słuchowe na całkowicie nowym poziomie. Dźwięk przestrzenny 7.1 pozwoli usłyszeć kroki zbliżającego się wroga i zareagować na czas, a funkcja redukcji szumów wyciszy irytujący hałas otoczenia. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia długotrwały komfort, a podświetlenie RGB nadaje akcesorium prawdziwie gamingowego charakteru.

 

Daj się zaprosić na muzyczną ucztę

Słuchawki wyposażono w 40mm przetworniki i 30 mm jednostkę wibracyjną, dla jeszcze lepszych wrażeń słuchowych. Graj w ulubione gry ciesząc się głębokim basem i bogatym w szczegóły dźwiękiem dzięki AA-GB4. Co więcej, dźwięk przestrzenny 7.1 pozwala usłyszeć kroki zbliżającego się wroga i szybko reagować w danej sytuacji.

 

Podwójny mikrofon i redukcja szumów

Akcesorium wyposażono w podwójny mikrofon, który skutecznie wycisza hałas otoczenia dla większego komfortu użytkowania i swobodnej komunikacji z innymi graczami. Podlega funkcji regulacji, dzięki czemu dostosujesz jego położenie do własnych potrzeb. W każdej chwili możesz go wyciszyć, za pomocą kontrolera umieszczonego na kablu.

 

Komfortowe

AA-GB4 wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją, zapewniając komfort użytkowania na wiele godzin. Akcesorium dokładnie przylega do głowy gwarantując stabilność, a miękkie, przyjazne dla skóry nauszniki z pianki PU zapewniają wygodę. Pałąk posiada funkcję regulacji, dzięki czemu dostosujesz słuchawki do własnych potrzeb.

 

Przejmij kontrolę nad AA-GB4

Dla jeszcze większej swobody użytkowania słuchawki wyposażono w kontroler umieszczony na kablu. Za jego pomocą możesz wygodnie zarządzać pracą akcesorium. Pokrętło pozwala regulować głośność, a przyciski umożliwiają sterowanie podświetleniem LED, funkcją wibracji oraz wyciszenie mikrofonu.

 

Podświetlenie RGB

Słuchawki Blitzwolf będą stanowić doskonałe uzupełnienie gamingowego zestawu. Kolorowe podświetlenie LED nadaje akcesorium ciekawego wyglądu zapewniając jeszcze lepsze warunki do gry. Dodatkowo, za pomocą przycisku umieszczonego na kontrolerze możesz w każdej chwili wyłączyć podświetlenie.

 

 

Specyfikacja

 

ProducentBlitzwolf
ModelAA-GB4
Przetworniki50 mm
Czułość102±3dB
Pasmo przenoszenia20Hz - 20kHz
Impedancja-38 ± 3dB
Długość kabla240 cm
Waga430 g
Redukcja szumówtak, ENC
Kolorczarny