Kabel USB-C do USB-C UGREEN US501, Gen3, 100W, 4K, 0.8m (czarny)

HS_UGR1096BLK

Nowy produkt

70 Przedmioty

zł 198.84 brutto

Więcej informacji

Przewód USB-C do USB-C Ugreen US501

Jeżeli zależy Ci na błyskawicznie szybkiej transmisji sygnału oraz ładowaniu urządzeń, koniecznie wypróbuj kabel marki Ugreen. Gwarantuje transmisję danych sięgającą aż do 40Gb/s, a pojedynczy obraz wyświetli się w rozdzielczości 8 K. Po rozszerzeniu na drugim ekranie, możliwe jest osiągnięcie nawet 4 K. Co więcej, z jego pomocą w jednej chwili naładujesz swojego laptopa dzięki PD 100 w oraz połączysz się z zewnętrzną kartą graficzną.


Wyświetlaj obraz na dwóch monitorach

W celu zagwarantowania jeszcze większego komfortu podczas codziennego użytkowania, kabel Ugreen pozwala podłączyć dwa monitory, co przekłada się na otrzymanie znacznie rozszerzonego ekranu. Ponadto, umożliwia również wyświetlenie tego samego obrazu w jednym czasie, na kilku urządzeniach.


Natychmiastowy przesył danych

Wykorzystanie portu Thunderbolt w konfiguracji 4 pozwala na osiągnięcie niesamowitej prędkości przekazu do 40Gb/s. Zapomnij o uciążliwym czekaniu i ciesz się wyjątkowo szybkim przesyłaniem wszelkich plików. Bez problemu możesz przesyłać zdjęcia, muzykę lub filmy, nie martwiąc się o utratę sygnału.


Nowoczesne technologie

Przewód US501 wspiera protokół szybkiego ładowania Power Delivery o mocy 100 w. To oznacza, że na pełne naładowanie MacBooka Pro wystarczą jedynie około 2 godziny. Oszczędź swój czas i zachwyć się ekspresową odnową energii kompatybilnego urządzenia.

 

Solidne wykonanie

Zastosowanie jakościowych materiałów o wysokiej klasie korzystnie wpłynie na żywotność US501. Z pewnością potowarzyszy Ci przez długie lata, a skuteczna odporność na zginanie i drobne uszkodzenia sprawią, że zachowa pełną wydajność. Najbardziej podatne na złamania złącze zostało dodatkowo usztywnione, aby zapewnić większe bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.


Specyfikacja

ProducentUgreen
ModelUS501
TypUSB-C do USB-C
KompatybilnośćThunderBolt 4
Moc100 W (Max)
Natężenie5 A (Max)