Szkło hartowane 9H do Nokia Lumia 930

MO_SH/NO-930

Nowy produkt

  • Producent Movano
  • Twardość powierzchni 9H
  • Zabezpieczenie przed zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi

Więcej szczegółów

75 Przedmioty

zł 9.80 brutto

Opis

Stan nowy
Gwarancja 24 miesiące
Zabezpieczenie przed zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi
Powłoka całkowicie przeźroczysta
Twardość powierzchni 9H
Grubość 0.3 mm
Przezroczysta powłoka TAK
Czułość dotyku nie wpływa
Powłoka oleofobowa TAK
Zaokrąglone brzegi TAK

Więcej informacjiSzkło hartowane MOVANO elegant to:
Ochrona przed stłuczeniem Szkło hartowane zapobiega uszkodzeniu wyświetlacza przy upadku telefonu -  to ono przyjmuje siłę i energię uderzenia. Podczas ekstremalnego upadku szkło ochronne bezpiecznie pęka nie rozpryskując się, w dalszym ciągu chroniąc znajdujący się pod nim ekran. Jest to możliwe dzięki silikonowej powłoce znajdującej się po wewnętrznej stronie szkła ochronnego.
Odporność na zarysowaniaNosisz telefon  z kluczami lub innymi przedmiotami mogącymi zarysować twój telefon? Powłoka ochronna szkła hartowanego jest na to odporna. Twardość 9H to znacznie większa wytrzymałość na zarysowania w porównaniu do każdej powierzchni ekranów czy tradycyjnych folii poliwęglanowych. To działa, osobiście sprawdziliśmy! 
Idealnie cienka i przeźroczysta powłokaGrubość szkła hartowanego to zaledwie 0,3mm, dzięki czemu jest ono niewyczuwalne w dotyku, idealnie przeźroczyste (transparentne) i nie ma negatywnego wpływu na czułość ekranu oraz odzwierciedlenie kolorów.Używasz, chronisz a nawet nie czujesz, że  tam jest – dla nas mocny argument.
Redukcja smug i zabrudzeń  Ochronne szkło hartowane pokryte jest nowoczesną technologicznie warstwą oleofobową zmniejszającą mikro chropowatość powierzchni. Oznacza to, że smugi, odciski palców, kurz trudniej przylegają do powierzchni szkła i są znacznie mniejwidoczne niż w przypadku ekranu bez szkła ochronnego. 
Łatwy montaż i demontażPrecyzyjne wykonanie oraz wygładzone i lekko zaokrąglone krawędzie są gwarancją idealnego dopasowania do Twojego ekranu. Szkło zostało zaprojektowane tak by po jego nałożeniu nie tworzyły się żadne zbędne pęcherzyki powietrza, co czyni jego montaż prostym. Dodatkowo co ważne szkło nie posiada kleju montażowego,  więc także po jego ściągnięciu ekran wygląda takjak przed jego założeniem. 

Kompatybilność:
Nokiaseria Lumia
930,930 GOLD,